Operátor CNC/obsluha CNC strojů
Bosch Group
Jihlava, Česká republika, CZ
před 4 dny

Popis společnosti Přidejte se ke společnosti BOSCH DIESEL s.r.o. a staňte se tak součástí jednoho z nejmodernějších provozů v rámci skupiny Bosch.

Bosch je největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě. V 60 zemích světa zaměstnává přes 410 000 zaměstnanců. V našem závodě v Jihlavě pracuje téměř 5000 zaměstnanců pro divizi Powertrain Solutions, a podílí se tím na výrobě komponentů vstřikovacích zařízení systému Common Rail.

Rádi přivítáme v našem týmu i Vás. Popis nabídky práce *Provádění obsluhy CNC strojů dle pracovních postupů*odpovídá za čistotu na pracovišti Kvalifikace *požadujeme minimálně střední odborné vzdělání ukončené výučním listem v technickém / strojírenském oboru*praxe v oboru výhodou Další informace *nástupní odměna 30 000 Kč brutto *pracovní poměr na dobu určitou přímo u společnosti Bosch*měsíční mzda po zkušební době až 34 000 Kč až 37 000 Kčhrubého v závislosti na směnovém modelu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost