ZEDNÍK BRNO-VENKOV
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 5 dny
source : Hitprace

Chcete pracovat pro stabilní českou firmu? Nevadí vám umazat se na stavbě? Rád pracujete rukama?Tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis!!!Stabilní česká společnost hledá pracovníka na pozici : ZEDNÍK (25 30.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Zednické práce
  • Přípravné a dokončovací práce
  • Úprava stavebního materiálu
  • Práce v kolektivu
  • CO POŽADUJEME?

  • Vyučení nebo praxe v oboru
  • Spolehlivost, pracovitost
  • Fyzická zdatnost pro práci na stavbě
  • CO NABÍZÍME?

  • Stabilní práci v české společnosti
  • Příjemný kolektiv
  • Stravenky
  • Pracovní oděv
  • Bonusy / Prémie
  • Místo výkonu práce : Újezd u Brna
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.