Zakružovač
PSP Machinery s.r.o.
Přerov, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pouze ranní směna.Náplň práce : zakružování velkých a silných plechů; obsluha ohraňovacího lisu; tváření a ohýbání plechů.

Požadujeme : praxe s podobnou náplní práce; znalost výkresů; cit pro materiál; vazačský a jeřábnický průkaz výhodou; ochota práce ve strojírenství.

 • Nabízíme : příplatky a odměny ke mzdě; 6 týdnů dovolené; zaměstnanec.výhody dle výběru (stravenky / penzijní pojištění, relax);
 • zdravotní péče; společenské, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance; praní pracovních oděvů a další.Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Mgr.

  Soňa Chlumová : - zasláním životopisu (CV) na e-mail : použijte odpovědní formulář- telefonicky kdykoliv na čísle použijte odpovědní formulář,- osobně v místě výkonu práce na adrese : PSP Machinery s.

  r.o., Kojetínská č.p. 3186 / 79, 750 02 Přerov 2.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost