MANAŽER / MANAŽERKA OBCHODU V AUTOMOTIVE
KARSIT HOLDING, s.r.o.
Jaroměř, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Co bude patřit mezi Vaše hlavní úkoly : komunikace se zákazníky (cenové nabídky, podmínky spolupráce apod.

provádění analýz trhu a konkurence, cenových průzkumů; urgence pohledávek; zpracování podkladů pro roční, dlouhodobé a strategické plány prodeje.

 • Co od Vás zaměstnavatel očekává : nezbytný na této pozici je cizí jazyk (angličtina či němčina); VŠ / SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru;
 • praxi v oblasti zahraničního obchodu (v automotive výhodou); výborné komunikační a prezentační dovednosti, aktivní přístup k práci a výraznou orientaci na výsledek, flexibilitu, schopnost samostatně se rozhodovat;
 • výbornou znalost práce na PC, řidičské oprávnění sk. B (zahraniční cesty). Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, závodní jídelna v areálu společnosti, příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky Karsit Agro a.

  s.Kontakt - paní Kindlová Monika, tel. : 491 845 142, e-mail : personalni karsit.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost