Asistent/ka prodeje v papírnictví McPen
VersaCo s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

McPen je prostě SUPER PARTA, která potřebuje NOVOU POSILU! Společnost VersaCo s. r. o. provozovatel sítě maloobchodních prodejen papírnictví McPen přijme do svého týmu zkušenou posilu na pozici asistent / ka prodeje.

Jsme špičkové papírnictví opřené o dlouhodobou důvěru zákazníků i dodavatelů, které stále rozšiřuje své prodejny do celé České republiky.

Pracovní náplň : - obsluha zákazníků- odborné poradenství a prodej- doplňování zboží- práce s pokladnou- starost o chod prodejny Požadujeme : - komunikativnost- schopnost navázat kontakt se zákazníkem- prokazatelnou praxi na obdobné pozici- základní znalost práce na pc- spolehlivost- zodpovědnost- chuť pracovat a učit se novým věcem Nabízíme : - zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na tábor, příspěvek na školní pomůcky- stravenky- stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti- příjemný kolektiv NÁSTUP možný UHNEDPráce na dlouhý / krátký týden.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost