ŘIDIČ VZV - EXPEDICE ZBOŽÍ
Vodňanská drůbež, a.s.
Ústí nad Orlicí, Skořenice
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Skořenice č.p. 135, 565 01 Choceň 1Požadujeme : - čistý trestní rejstřík- zodpovědnost, komunikativnost- výhodou - průkaz řidiče VZV, v případě potřeby lze umožnit jeho získání- platný potravinářský průkazNabízíme : - zázemí silné prosperující obchodní společnosti- po úplném zapracování možnost navýšení mzdy- možnost rozšířit si kvalifikaci a naučit se novým věcem- možnost získání odměny za splněný hospodářský výsledek- rozsáhlou podporu v podobě zaměstnaneckých výhod (benefitů) : dovolenou nad rámec zákoníku práce (25 dní), příspěvek na dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní připojištění, možnost čerpání příspěvku ze zaměstnaneckého fondu (na volnočasové, zdravotní, kulturní, sportovní aktivity) a další benefity v souladu s vnitřními předpisy- nezaučené rádi zaučíme- pomůžeme při zajištění ubytování v naší lokalitěKontakt : e-mailem zaslat životopisPozn.

Nástup ode dne vydání potvrzení povolení k dlouhodobému pobytu za účelem zaměstnání formou zaměstnanecké karty, pracovní poměr trvá po dobu platnosti zaměstnanecké karty.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost