Policisté
Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontaktní adresa : Sokolovská 623 / 251, P - 9 , PO-ČT 7-15 : 45 hod. PÁ 7-14 : 30.http : / / www.policie.cz / clanek / hledame-prave-vas.

aspx První tři roky - služební poměr na dobu určitou, po úspěšném absolvování služební zkoušky se mění na dobu neurčitou, požadavek - řidičské oprávnění skupiny B.

Znalost cizích jazyků výhodou. Po nástupu do služebního poměru je policista zařazen do 12ti měsíční základní odborné přípravy ( policejní škola ) a po jejím úspěšném absolvování činí hrubý služební příjem u základního útvaru 33 590,- Kč bez osobního příplatku.

Růst služebního příjmu policisty se odvíjí od jeho služebního zařazení u konkrétního útvaru, od konkrétního služebního místa, na kterém je zařazen a od jeho hodnocení, na jeho profesionálních kvalitách (znalosti, schopnosti, dovednosti).

Jistota zaměstnání, garance trvalého služebního příjmu, bezplatná služební výstroj a výzbroj, 6 týdnů dovolené v kalendářním roce, bezplatná psychologická péče, ozdravné pobyty (nárok), Ubytování zdarma pro mimopražské (aktuálně po dobu třinácti let), náhrady cestovních výdajů (aktuálně po dobu třinácti let), příspěvek na stravování, další rozvoj ve vzdělávání, dětské letní i zimní rekreace pro děti policistů, využívání sportovišť a společenských akcí Policie ČR, příspěvek na kulturu, tělovýchovu a sport (i pro rodinné příslušníky), příspěvek na penzijní připojištění se státním příspěvkem, příspěvek na rekreaci zakoupenou zaměstnavatelem, možnost finančních bezúročných půjček na bytové účely až 100 000,- Kč, jednorázové sociální výpomoci a sociální bezúročné půjčky, odchodné a výsluhový příspěvek (nárok).

Zaměstnanecké výhody - lze přiznat náborový příspěvek 150 000,- Kč.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost