Pracovník procesní kvality
Brose CZ spol. s r.o.
Kopřivnice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

z : 7.6.2022, a : 19.7.2022 - souhlas se zaměstnaneckou kartouMísto výkonu práce (adresa) : Průmyslový park 302, Kopřivnice / 1.

máje 2636, Rožnov pod RadhoštěmOsobní kontakt každou středu v 09 : 00 hod. v náborovém centru ul. Štefánikova 244, 742 21 Kopřivnice, 3 patro (Dům podnikatelů).

Každý pátek od 9.00 hod, 1.máje 2636, v Rožnově pod RadhoštěmVaše úkoly : - sběr, zpracování a vyhodnocování interních kvalitativních neshod- systematické řešení interních neshod ve výrobním procesu- vedení a koordinace zlepšovacích aktivit, metodické vedení mezioperační a výstupní kontroly- návrh, ověření a vyhodnocení preventivních opatření- systematické řešení interních neshod ve výrobních procesech- práce s nástroji kvality, budování povědomí o kvalitě- spolupráce a podpora při aktualizaci kontrolních plánů, statistické měření, zavádění kontrolních činností- podpora při náběhu nových projektů, při produktových a procesních změnách- účast na interních a zákaznických auditech, řešení případných nálezůVáš profil : - uživatelská znalost MS Office- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka- povědomí o nástrojích kvality (8D, Kontrolní plán, apod.

rozhodování na základě faktů a dat- zájem o další vzdělávání a odborný růst- orientace na výsledek týmu a týmovou práci- pozitivní myšlení a přístup- časová flexibilita- znalost SAP výhodouZaměstnanecké výhody : - práci v moderním pracovním prostředí - možnost profesního růstu, - vstupní zaškolení - dotované stravování ve vlastních prostorech - 5 týdnů dovolené - širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (např.

příspěvek na penzijní připojištění, podpora - volnočasových a sportovních aktivit Kontaktní osoba : Michaela Dunková, PO-PÁ 8 až 16.

00 hod., 778 973 099, michaela.dunkova brose.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost