Lékař se specializovanou způsobilostí
Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
Třeboň, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : provádí vyšetření klientů se stanovením léčebného plánu, řádnou preskripci vhodné balneologické i cílené pohybové terapie.

 • Požadujeme : specializovanou způsobilost v oboru RFM, nebo neurologie, nebo revmatologie; specializovaná způsobilost v oboru RFM výhodou;
 • základní znalost NJ; schopnost práce na PC; příjemné jednání a vystupování; spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost; trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

  Nabízíme : zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, zajímavou práci, možnost seberealizace, atraktivní finanční ohodnocení, možnost zajištění přípravy k atestaci z Rehabilitační a fyzikální medicíny, pro lékaře s bydlištěm mimo Třeboň možnost ubytování, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, odborné vzdělávání, mobilní telefon, pestrý sociální program - např.

  zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 600,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost