CNC BRUSIČ MALÉ KUSY
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 6 dny
source : Hitprace

Máte praxi v CNC obrábění na brusce? Chcete pracovat s moderními stroji na klimatizovaném pracovišti. Chcete dělat v kusové výrobě?

Pak mi pošlete svůj životopis nebo se za mnou zastavte

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Obrábění menších kusů
  • Práce s programem Fanuc nebo Sinumeric
  • Měření obrobených kusů kontrola kvality
  • Práce ve 3 směnném režimu bez víkendů
  • CO POŽADUJEME?

  • Praxi ve společnosti s přesným obráběním výhodou
  • Znalost technických výkresů a měřidel
  • Znalost práce s jakýmkoliv CNC programem
  • CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně
  • Příspěvek na stravování nebo stravenky
  • Příplatky za přesčasy nad rámec zákona
  • Smlouvu na HPP přímo do kmene
  • Roční bonus
  • Moderní klimatizované pracoviště
  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • Požádat