Obsluha CNC
KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Chrudim, Třemošnice
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hedvikov 1, 538 43 TřemošniceNÁPLŇ PRÁCE : Obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů, dodržování pracovních standardů.

POŽADAVKY : Zkušenost s obsluhou CNC strojů výhodou, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provoze.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : možnost kariérního postupu, jazykové kurzy a další vzdělávání, výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelna a příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škody (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost