OBRÁBĚČ KOVŮ
SOLEA CZ výrobní družstvo
Česká Třebová, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEDMísto výkonu práce : Moravská č.p. 1078, 560 02 Česká Třebová 2Jsme výrobní firma a dodáváme formy pro vstřikování plastů, plastové výrobky, výrobky z kovu nejen do automobilového průmyslu až po finální montáž a to vše se 70% zaměstnanců se zdravotním omezením.

Hledáte klidnější pracovní prostředí a zázemí rodinné firmy. Tak nám zavolejte.Náplň práce : práce na CNC, fréza, soustruh, Požadujeme : loajální a zodpovědný přístup, pečlivost a komunikativnost.

Výhodou : praxe v oboru, znalost programování Hideman, SinumerikNabízíme : mzdové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům, příspěvek na obědy, výhodné telefonní tarify, podíl na zisku společnosti, možnost spolurozhodovat, pravidelné firemní akce, společný nákup zdravých potravin.

Kontakt : telefonicky 8 - 16 hodin, emailem nebo osobně / Rybník 91, Česká Třebová - po telefonické dohodě /

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost