Číšníci a servírky
Le-Investment, spol.s r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Jazyková vybavenost - RJ úrovně B2, AJ úrovně B1, ČJ úrovně B1 komunikace převážně se zahraniční klientelou, interní předpisy v ČJ.

Zkušenost na stejné nebo podobné pozici, dobré komunikační schopnosti, flexibilita, příjemné vystupování, ochota převzít odpovědnost, základní znalost práce na PC.

Upravený vzhled bez tetování či piercingu na viditelných částech těla (hlava, obličej, krk, od lokte až prsty na rukou), ochotu dodržovat interní předpisy stran odívání (bílá košile, černé kalhoty a boty ne tenisky a džíny) a vzhledu (dlouhé vlasy v culíku, muži upravený vous nebo hladce oholen) 5* hotel s velmi dobrým hodnocením zákazníků.

Je nutné být na pracovišti již v 5 : 45, kdy se provádí příprava, nutnost odpracovat alespoň 2x v měsíci celý víkend.Zaměstnanecké výhody4) : Personální stravování a další nárazové firemní benefity

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost