Junior Financial Accountant
KPMG
Praha, CZ
před 20 hodinami
source : Welcome to the Jungle

Záleží nám na tom, s kým pracujeme. Proto do našeho interního finančního oddělení hledáme příjemného / ou a zodpovědného / ou kolegu či kolegyni, který / á nám pomůže s agendou.

Co u nás budete dělat?* Účtování běžných účetních operací a spolupráce s ostatními členy týmu* Zpracování evidencí došlých faktur, bankovních výpisů, pokladních dokladů a ostatních závazkových a pohledávkových dokumentů, dlouhodobého majetku* Zpracování měsíčních přiznání k DPH, záznamních povinností, kontrolních hlášení a souhrnného hlášení k DPH* Práce na závěrkových operacích a zpracování statutárních účetních závěrek* Spolupráce na managerském účetnictví### Co od vás očekáváme?

 • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru* Zkušenosti na pozici finanční účetní
 • Všeobecný komplexní přehled v daňové a účetní legislativě* Dobrá znalost MS Excel, MS Word* Znalost účetního systému SAP / SUN velkou výhodou* Týmovost, zodpovědnost, svědomitost### A tohle získáte v KPMG : * Stabilní zaměstnání a pracovní zázemí na Florenci* 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity v kafeterii* Neomezený mobilní a datový tarif* Vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink* Dovolená navíc a tři dny firemního volnaNástup ihned nebo dle dohody.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost