Skladník/skladnice
MOUKA TIŠNOV, s.r.o.
Tišnov, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

První kontakt : e-mailem (prace mouka.cz) nebo na výběrovém řízení (termín bude sdělen přihlášeným zájemcům).Nástup možný ihned.

Společnost MOUKA TIŠNOV, s.r.o. výrobce textilních popruhů hledá vhodné uchazeče o práci na pozici : SKLADNÍK / CENÁPLŇ PRÁCE : o Manipulace s textilním materiálem (textilní přízí) ve skladech, evidence materiálu a jeho pohybů, zásobování výroby, organizace materiálu ve skladu, účast na inventurách.

POŽADAVKY : o Praxe s řízením VZV podmínkou.o Přesnost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, pracovní nasazení.PRACOVNÍ DOBA : o PO - PÁ 6 : 00 - 14 : 30.

o Práce bez víkendů a přesčasů.MÍSTO VÝKONU PRÁCEo Koráb 133, Tišnov - poblíž nádraží v Tišnově.NABÍZÍME : o Mimořádné odměny a další benefity dle výkonu a zakázek.

o 5 týdnů dovolené.o Celozávodní dovolenou v létě a na Vánoce.o Čtvrtletní a vánoční odměny.o Příspěvek na dopravné pro dojíždějící zaměstnance.

o Volnočasové poukázky Flexipass.o V areálu firmy najdete firemní jídelnu, poskytujeme dotované stravování, výběr z 5 jídel denně.

o Najdete u nás přátelský kolektiv a férový přístup nadřízených.o Preferujeme firemní kulturu malé rodinné firmy do 50 zaměstnanců.

o Práci poblíž nádraží v Tišnově.V případě zájmu o nabízenou práci zašlete svůj životopis na e-mail : e-mail přes odpovědní formulářVybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

Zaměstnanecké výhody : Mimořádné odměny, až 25 dní dovolené , příspěvek na závodní stravování, poukázky Sodexo Flexi Pass, příspěvek na dopravu pro dojíždějící, zázemí nové výrobní haly přímo u nádraží v Tišnově.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost