Řídící pracovníci v oblasti zásobování
Doosan Infracore Europe, odštěpný závod
Praha-Karlín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pozice : řídící pracovníci v oblasti zásobování OC Shrnutí pozice : Manažer podpory produktů bude zodpovědný za to, že bude zajištěna celková podpora produktu pro ADT.

Pracovní náplní bude zahrnovat školení, vedení bulletinů Field Service, vedení kampaní pro trhu a úzká spolupráce s odděleními náhradních dílů, kvalitou, výzkumem a vývojem a výrobou, aby bylo zajištěno co nejrychlejší sledování všech problémů.

 • angličtina na úrovni rodilého mluvčího a nejlépe jeden další jazyk - zkušenosti s řízením projektů - silné PC dovednosti - hluboká znalost metodiky výzkumu a vývoje výroby - 5 let ve výrobním prostředí Zaměstnanecké výhody : závodní stravování, 5 týdnů dovolené, stravenky Nástup možný ihned.
 • Mzda : 60 000,- Kč Kontakt : Hříbalová Hana, e-mail : použijte odpovědní formulář Místo výkonu práce : Doosan Infracore Europe, odštěpný závod, U Kodetky č.p. 1810, 263 01 Dobříš

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost