Senior .NET C# programátor investičních aplikací (home office+equity)
Futures s.r.o.
Turnov
před 4 dny
source : Hitprace

Ve Fundpeak vyvíjíme webové aplikace pro správu investičního portfolia podílových fondů a fondů alternativního investování.

Máme přes 150 zahraničních klientů, kteří spravují více než 5 mld dolarů.Hledáme do našeho malého pohodového týmu zkušeného .

NET C# programátora pro rozvoj naší aplikace. Budeš pracovat z domova nebo v naší kanceláři v Turnově.Co budeš dělat- vývoj webové investiční aplikace pro zahraniční klienty- podílet se na vedení programátorského vývoje- ovlivňovat směřování firmyCo očekáváme- pokročilou znalost .

NET C# - spolehlivost, férové jednání a zájem o svěřenou práci- dobré organizační i komunikační schopnosti a týmového duchaCo nabízíme- pohodový kolektiv- dobré platové podmínky- panáka dobrého pití s každým novým klientem- firemní mobil a notebook - možnost práce z domova- pružnou pracovní dobu- možnost práce na plný úvazek, částečný, DPP- možnost podílu na výsledcích firmy- práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů- zázemí stabilní firmy (12 let na trhu)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost