SERVISNÍ TECHNIK, TECHNIČKA IT
Jařab s.r.o.
Kravaře, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace
  • KO : Jařab Libor, tel. : 603 536 817, e-mail : info j-m.czV případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu J+M výpočetní techniky, na základě kterého bude děláno výběrové řízení : prace j-m.
  • czHledáme kolegu na pozici servisního technika výpočetní techniky pro naše zákazníky. Požadujeme : - Přehled a orientaci v IT, zájem o opravy IT a elektroniky- Zkušenosti v IT oboru, manuální zručnost a pečlivost- Řidičský průkaz sk.

    B, aktivní řidič- Slušné komunikativní jednání- Pozitivní přístup k práci- Dochvilnost, pečlivost, svědomitostNabízíme : - Zaměstnanecký poměr na plný úvazek- Odpovídající finanční ohodnocení- Zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu- Příjemné pracovní prostředíNástup možný ihned.

    Náplň práce : - Záruční a pozáruční servis IT, instalace notebooků, počítačů, serverů, tiskáren, síťových prvků a jiných zařízení-Péče o stávající a nové zákazníky, vyřešení jejich HW a SW problémů

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.