Všeobecné zdravotní sestry
Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb
Luštěnice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Nová č.p. 303294 42 LuštěnicePrvotnní kontakt : tel. : 724 102 024, e-mail : personalni domovuanezky.

czPožadujeme : SŠ vzdělání v oboru Všeobecná sestra, práci bez odborného dohledu, zájem o práci se seniory. Praxe a znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou.

Nástup možný od 1. 8. 2020.Nabízíme : stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, velmi dobrý pracovní kolektiv, osobní ohodnocení po zapracování, mimořádné odměny, příspěvky z FKSP na : stravování, penzijní nebo životní připojištění, kulturní a společenské akce, pobytové zájezdy apd.

podporujeme další vzdělávání a osobní rozvoj, na vzdělávání finančně přispíváme. Platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341 / 2017 Sb.

platném znění..Strukturovaný životopis se souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mailovou adresu : personalni domovuanezky.

cz.Zaměstnanecké výhody : stravování, příspěvky z FKSP, mimořádné odměny, vzdělávání.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost