Optometrista/ka
FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o.
Příbram
před 3 dny
source : Hitprace

Pozice : optometrista / kaOCNáplň práce : hledáme optometristu / ku pro oční optiku GrandOptical, který bude mít na starosti měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, odborné poradenství zákazníkům i samotný prodej brýlí a dalších optických pomůcekPožadavky : VŠ vzdělání v oboru optometrie, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru, zájem získat praktické zkušenosti v úspěšné síti očních optik, příjemné a profesionální vystupováníZaměstnanecké benefity : stravenky, zaměstnanecké slevy na naše produkty, vzděláváníNástup : možný ihned.

Mzda : 24 900,- až 32 500,- KčKontakt : Kvitská Šárka Ing., tel. : 261 399 218, 725 252 607 (9 : 00 - 11 : 00, 13 : 00 - 17 : 00), e-mail : hr grandoptical.

czMísto výkonu práce : FOTEX ČESKÁ REPUBLIKA, s r.o. - Příbram, Pražská 126, Příbram I

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost