Grafik/grafička
RPSC ideas s.r.o.
Olomouc, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Hledáme grafika / grafičku do našeho týmuHledáme nového kolegu či kolegyni na pozici grafika do marketingové a komunikační agentury RPSC ideas s.

r.o. Pracujeme na různorodých a zajímavých projektech. Hledáme někoho, kdo umí dodat vizuální šmrnc všem výzvám, které nás čekají.

Nabízíme práci na inovativních projektech celorepublikového významu, možnost i částečného úvazku, DPP, OSVČ.Požadujeme : - Orientaci na výsledek a aktivní přístup k práci- Grafické cítění a smysl pro detail- Flexibilitu- Předchozí zkušenosti v oblasti grafiky (minimálně z dob studia)- Rutinní znalost grafických programů : InDesign, Photoshop, Ilustrator, výhodou znalost programu Adobe PremiereOceníme : - Organizační schopnosti- Schopnost starat se o svěřené zakázky- Zkušenosti s grafikou pro sociální sítě- Zálibu v nových trendech Životopis posílejte i s portfoliem.

Kontakt je možný POUZE emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost