E-terénní kontaktní pracovník/ce v projektu HRaní
Společnost Podané ruce o.p.s.
Olomouc, Česká republika
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Společnost Podané ruce o.p.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Opletalova 364 / 1, Olomouc 9 (Olomouc), 77900
  • Přidáno : 25.5.2019
  • Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) :

    Pracoviště : Opletalova 1, Olomouc.

    Společnost Podané ruce o.p.s., projekt HRaní (pracoviště Opletalova 1, 779 00 Olomouc), vypisuje výběrové řízení na místo :

    E-terénní kontaktní pracovník - obsazujeme poslední místo do čtyřčlenného týmu!

    Náplň práce :

  • Kontaktní práce s hráči hazardních her v online prostoru (audio a textová komunikace v reálném čase, ale i odpovídání na emaily a psaní příspěvků do diskuzí).
  • Oblast působení je vymezena, vzhledem k využívání nástrojů harm reduction (snižování rizik), na prostor mezi prevencí a léčbou.
  • Hledáme "zodpovědné kreativce".)

  • Správa sociálních sítí, monitoring e-terénu, podílení se na tvorbě obsahu webu.
  • Spolupráce v rámci týmu, ale i s dalšími službami.
  • Vedení deníku / záznamů o proběhlých kontaktech.
  • Požadujeme :

  • Vzdělání dle Zákona o sociálních službách 108 / 2006 Sb.
  • Motivace pro práci s cílovou skupinou a vyjasněný postoj k hazardním hrám - uveďte prosím v motivačním dopise.
  • Dobré komunikační schopnosti, aktivní a zodpovědný přístup.
  • Schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu.
  • Ochotu pracovat i ve večerních hodinách, případně v noci.
  • Ochotu dále se vzdělávat v rámci dané problematiky.
  • Nabízíme :

  • Práci z kanceláře v centru Olomouce.
  • Smlouvu na dobu určitou : 1.7. 2019 - 31.7. 2020 s předpokladem prodloužení.
  • Úvazek 1,0 (40 hodin týdně).
  • Hrubá mzda : 29 500 Kč.
  • Zázemí zavedené organizace.
  • Pravidelné supervize a intervize.
  • Další informace

  • Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte POUZE do 31.5.2019 na adresu : asistentka podaneruce.cz, do předmětu prosím uveďte "Výběrové řízení -
  • E-terénní kontaktní pracovník v projektu HRaní".

  • Dobrovolné : Do motivačního dopisu také uveďte, jak byste klientovi, v rámci konverzace, odpověděli na otázku : Můžu si v hospodě normálně zahrát poker?
  • Vybraní uchazeči budou průběžně zváni na ústní pohovor, který proběhne po předchozí telefonické domluvě.
  • Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoli prodloužit, pozastavit nebo zrušit.
  • Uzávěrka přihlášek : 31. 5. 2019

    Plánovaný nástup : 1. červenec 2019

    Kontaktní osoba : Mgr. Hana Rumanová

    Telefon : +420 774 701 570

    Vyžadované vzdělání : Vyšší odborné

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.