Online konzultant
SHOPEA.CZ, s.r.o.
Rosice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

První kontakt : e-mailemProsím o první kontakt na e-mail libor.kronek shopea.cz s pár řádky o Vás.Online konzultantBrigáda 120 Kč / hod.

 • 150 Kč / hod.Jsme společnost SHOPEA.CZ, s.r.o. Již 8 let pomáháme s prezentací ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz a v oblasti internetových stránek.
 • Klienti oceňují zejména naši skutečnou pomoc a výběr vhodného řešení. Do naší kanceláře v Rosicích hledáme kolegu / kolegyni.

  Náplní Vaší práce bude zpracování analýz pomocí videohovoru a prezentace řešení klientům.Koho hledáme : - student či maminka na mateřské- příjemné vystupování- výborný písemný a mluvený projev- orientace na Internetu, práce s počítačem- znalost základů online marketingu výhodou Vaše úkoly : - telefonická, e-mailová a online komunikace - prezentace řešení formou videohovoru- pracovat alespoň 4 hodiny denněCo Vám můžeme nabídnout : - nástup možný ihned- dlouhodobou brigádu / DPP- mzda 120 Kč / hod.

  Po zapracování i 150 Kč / hod.- flexibilní pracovní dobu- možnost práce i z domovaProsím o první kontakt na e-mail libor.

  kronek shopea.cz s pár řádky o Vás.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost