MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ
AC Jobs
Frýdek Místek
před 1 dnem

Máte zkušenost ve výrobě a povědomí o tom, co obnáší plánování výroby? Umíte tvořit kontingenční tabulky a makra v MS Excel?

Pak nám o sobě dejte vědět ještě dnes! Významná výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici : MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ

Pracovní náplň

  • Plánování výroby pro klienty
  • Určování priorit a pořadí výroby
  • Kontrola termínů a plnění plánu
  • Optimalizace výrobního plánu dle aktuální situace
  • Komunikace s výrobou a oddělením zpracovávajícím objednávky
  • Zpracování dokumentace pro výrobu
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání ve strojírenství
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Zkušenost s plánováním výroby výhodou
  • Pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky a makra výhodou)
  • Znalost SW pro plánování výroby
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí ve firmě s celosvětovou působností
  • Zajímavé mzdové ohodnocení na základě zkušeností
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Nástup možný IHNED
  • Požádat