KUCHAŘ/KA SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ
Technická univerzita v Liberci
Liberec
před 1 dnem
source : Hitprace

CHARAKTERISTIKA : výroba teplých jídel, vaří a odpovídá za uvařené porce jídel jemu určené k vaření - minutková kuchyně, provádí běžný úklid pracovních ploch, nástrojů a náčiní, dodržuje hygienické a bezpečnostní směrnice.

DOVEDNOSTI : platný zdravotní průkaz, fyzická kondice výhodou, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, důslednost, spolehlivost a pečlivost.

VZDĚLÁNÍ : vyučení v oboru kuchař, praxe ve stravovacím provozu a provozu hromadného stravování výhodou. PRACOVNÍ POMĚR : 100% úvazek, pohyblivý osobní příplatek, jednosměnný provoz, prac.

sml. na dobu určitou - 1 rok, dále možnost prodloužení. NÁSTUP : ihned, příp. dle dohody. Strukturovaný životopis doručte e-mailem (menza tul.

cz). Volné místo je zveřejněno na úřední desce TUL. Bližší informace Vám poskytne Ing. Anna Pugnerová, vedoucí menzy Harcov TUL tel : 485355290, mobil tel : 734872434.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost