OBSLUHA MOBILNÍHO JEŘÁBU
Jan Polata
Milevsko, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : -Obsluha mobilních jeřábů (autojeřáby Liebherr, Demag)Požadavky na zaměstnance : -dobrá pracovní morálka-Zkušenosti v oblasti montáže-Řidičský průkaz skupiny E výhodou nikoli podmínkou-Jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, nikoli podmínkou, v případě zájmu uchazeče zaškolíme a vyřídíme mu dokumenty.

 • Ochota dlouhodobějšího pobytu mimo sídlo společnosti na stavbách (aktuálně US Steel Košice, Slovenská republika)PP na dobu určitou s možností prodloužení.
 • Pracovní doba : -6 : 00-14 : 30-V případě potřeby plynoucí z charakteru stavebních prací je možný nárazový dvousměnný provozNabízíme : Ubytování na ubytovněKontatk : Polata Tomáš Ing.

  tel. : 382 567 333, 721 834 908, e-mail : tomas.polata polata.cz osobně mezi 6 : 00 - 14 : 30 hod. (lepší v dopoledních hodinách).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost