Nebojácný/á odborník/ce pro budoucí klienty
Frontman
Brno, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle

Pro jakou společnost budete pracovat? Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu.

Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i nakopnout marketingové kampaně.

Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena. Koho hledáme? Startujeme další projekt a stavíme tedy nový tým pro naši teamleaderku Míšu.

Míša je taková tichá voda, co břehy mele a potřebuje k sobě takové parťáky, které baví obchod, a pro které není slovo investice sprosté slovo.

Rád / a komunikujete s klienty? Jste férový / á a vydržíte svižné pracovní tempo? Tak se přihlaste a přidejte se k nám! Co bude náplní vaší práce?

telefonická a emailová komunikace se zájemci o investice,* vedení obchodních osobních a online schůzek.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost