Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií
CETIN a.s.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Upřesňující informace3) : (požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,náplň práceapod.) Základní vzdělání, další vzdělání výhodouv rámci pozice bude prováděno zaškolování řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidičvyhláška 50 5 výhodouschopnost domluvit se českypraxe z oblasti telekomunikací (budování a správa telekomunikační sítě) velkou výhodouVýkonové bonusy, stravenky, 5 týdnů dovolené, kafeterie .

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky.

Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

současné době hledáme kandidáty na pozici : Technik telekomunikačních sítíCo budete dělat montáž a údržba optické a metalické sítě montáž a údržba otických a metalických vnitřních rozvodů montáž spojek na metalických kabelech měření přenosových parametrů otických a metalických sítí montáž technologií DSLAMCo byste měl / a splňovat vy základní vzdělání řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič vyhláška 50 5 výhodou samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost rychle se rozhodovat a přizpůsobit se pracovní zátěži komunikativní osobnost, schopnost týmové práce schopnost domluvit se českyCo Vám můžeme nabídnout tým kolegů, který Vám pomůže se zapracováním práci s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací možnost seberealizace a profesního růstu v rámci firmy přátelské a profesionální pracovní prostředí nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (např.

služební mobilní telefon, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, slevy pro rodinu a přátele, týden dovolené navíc, cafeteria / výběrové benefity) pracoviště : CELÁ ČR

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost