Statik (Ref. č.: 1595447929)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, specialistu na dodávky lehkých obvodových a střešních plášťů budov na bázi tenkostěnných profilů s 30letou historií, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce :

  • Statické návrhy opláštění budov z tenkostěnných ocelových prvků i jiných materiálů
  • Tvorba výrobní dokumentace navržených řešení
  • Spolupráce na tvorbě cenových nabídek
  • Komunikace s projektanty a stavbou při realizaci zakázky
  • Požadujeme :

  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru, ideálně v oboru Statika
  • Minimálně 1 rok praxe v oboru
  • Technickou představivost a obrazotvornost
  • Zkušenosti s programem AutoCAD a Microsoft Office
  • Přesnost, spolehlivost, schopnost samostatné a zodpovědné práce
  • Flexibilitu, komunikativnost
  • Angličtinu nebo němčinu slovem a písmem úroveň min. B1
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Nabízíme :

  • Perspektivní stavební obor ve firmě s tradicí
  • Práci na zajímavých projektech v ČR i zahraničí
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Další profesní rozvoj
  • Nadprůměrný základní plat
  • K fixnímu platu podíl na zisku
  • Notebook, telefon, 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy (AJ, NJ) plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Stravování v objektu
  • Místo výkonu práce
  • Praha 9 Běchovice

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Benefity

    Závodní stravování

    Mobilní telefon

    Vzdělávací kurzy, školení

    Notebook

    Příspěvek na penzijní / životní připojištění

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.