Shipper Kitting
Avantor
Stříbrná Skalice, CZE
před 1 hodinou

Job SummaryHledáme kolegu / kolegyni do týmu kompletace, který bude zajišťovat odesílání vnitrostátních a mezinárodních objednávek.

Klíčové úkoly Příprava zkompletovaných kitů k odeslání zaznamenání potřebné dokumentace do PC Tisk adresových štítků ze systému smluvních přepravců Proaktivní hledání řešení problémů s odesíláním zásilek a dopravou Dodržování bezpečnostních pravidel a firemních předpisů při manipulaci se zbožím Dodržování postupů pro přepravu stanovených zákazníkem a interními předpisy Komunikace se supervizorem výroby a dodržování priorit pro odesílání zásilek Váš profil SŠ vzdělání Dobrá znalost práce na PC Anglický jazyk mírně pokročilá úroveň Pečlivost při práci Fyzická zdatnost Nabízíme Zajímavé pracovní zkušenost v týmu nového zákazníka 5 týdnů dovolené Možnost dalšího karierního růstu Příspěvek na stravování .

We will use the personal information that you have submitted to us in order to consider your application for the relevant role.

Your privacy is important to us. Please click here for our Privacy Policy which explains the purposes for which we will use your personal information and the ways in which we will handle and retain your information.

It also explains the rights you have in relation to your information, and how to contact us with any queries or requests.

3rd party non-solicitation policy By submitting candidates without having been formally assigned on and contracted for a specific job requisition by Avantor, or by failing to comply with the Avantor recruitment process, you forfeit any fee on the submitted candidates, regardless of your usual terms and conditions.

Avantor works with a preferred supplier list and will take the initiative to engage with recruitment agencies based on its needs and will not be accepting any form of solicitation

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost