Revizní / servisní technik bezpečnostních technologií
LENIA BRNO spol. s r.o.
Znojmo, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Opravy bezpečnostních technologií (nejčastěji PZTS, CCTV) u zákazníků po celé Moravě. Provádění pravidelných prohlídek či revizí PZTS, CCTV, EPS, ACS u smluvních zákazníků na základě měsíčního plánu, jehož plnění bude zcela ve Vaší režii (tj.

můžete si plánovat cesty, kam v daný den vyjedete, kolik objektů navštívíte apod.). Finální zprovoznění a oživení jednotlivých instalací u nových zákazníků.

Vašim úkolem bude i aktivní hledání řešení rozličných nestandardních problémů, se kterými se můžete setkat. Otevřené hlavy vítány! V případě revizního technika bude součástí Vaší práce i nezbytné psaní revizních zpráv.

Požadujeme : Vzdělání v oboru elektro Řidičský průkaz sk. B (s ohledem na cesty k zákazníkům preferujeme aktivní řidiče) Trestní bezúhonnost Platnou vyhlášku 50 / 1978Nabízíme : Nevadí Vám časté cestování autem?

Rádi se kocháte krásami Moravy? Naší zákazníci se nachází zejména na Moravě, a proto strávíte dost pracovního času cestováním.

Nebaví Vás celý den jenom sedět na jednom místě nebo naopak jenom stát na nohou? U nás nabízíme kompromis sezení v autě, ale i možnost protažení se na žebříku Rádi se setkáváte a komunikujete s lidmi?

Během cest poznáte spoustu nových lidí. Nemáte praxi v našem oboru? Nevadí, postaráme se o Vás, zaškolíme Vás. Ale pokud nedisponujete obyčejným selským rozumem, základy v oblasti elektro, nechce se Vám při práci přemýšlet a nemáte chuť se učit novým věcem, obáváme se, že naše pracovní řady nejsou určené pro Vás.

Vyhovuje Vám samostatnost? Vítáte možnost si přizpůsobit pracovní náplň Vaší náladě? Chcete se dnes věnovat spíše školení, administrativě nebo máte chuť vyrazit na druhý konec Moravy?

Ne vždy budete tuto možnost mít, ale v řadě případů ano. Potřebujete dnes skončit dříve? Domluvíme se. Pokud Vám na stole neleží urgentní servisy, není problém.

Ale měsíční plán smluvních servisů u zákazníků musí být dodržen! Máte obavy, zda máte pro tuto pozici vhodný věk? Ten pro nás ale vůbec není důležitý.

Upřednostňujeme pozitivní vztah k práci, bystrou hlavu, šikovné ruce a dobrou náladu.Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost