Operátor linky - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z polystyrénu
Styrotrade, a.s.
Rýmařov, CZ
před 19 hodinami
source : Easy-prace.cz

náplň práce : o obsluha automatických výrobních linek na výrobu a řezání pěnového polystyrénuo obsluha VZV - navážení vstupního materiálu a odvážení hotových výrobků do skladuo vyplňování podkladů z výrobynabízíme : o práci na moderních výrobních linkách na výrobu a řezání pěnového polystyrénuo pracovní poměr na dobu neurčitou, na plný pracovní úvazek ve 3 směnném provozuo nástup možný ihnedo plat od 115 Kč / hod, + po zapracování další navyšování mzdy dle schopností a doved-ností zaměstnanceo další benefity - stravenky, odměny za nezameškané hodiny až 16.

000,- Kč / rok, roční odměny dle výsledků firmy o po zaškolení možnost získat průkaz řidiče VZVo místo vhodné i pro absolventy požadujeme : o samostatnost a odpovědný přístupo zodpovědnost a pečlivost při dodržování výrobních postupů Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing.

Radek Krvač, tel : použijte odpovědní formulář. Životopis posílejte na e-mail : použijte odpovědní formulář vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.Z : 20.3.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost