ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU S HYDRAULICKOU RUKOU, 30 000 Kč
Grafton Recruitment
Kladno
před 6 hodinami
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Jste-li zodpovědný a hledáte si novou práci u stabilní společnosti, pošlete nám svůj životopis a my se Vám obratem ozveme!Hledáme řidiče nákladního vozu.

Náplní práce je řízení automobilu v areálu pracoviště a také obsluha hydraulické ruky - manipulace s materiálem.Lokalita : KladnoMzda : 170 - 180 Kč / hod.Směna je pouze ranní, po-pá.

BENEFITY :

  • zaměstnání u stabilní společnosti- dotované obědy / stravenky- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění- finanční odměny při životních a pracovních jubileích- příspěvek na dětskou rekreaci- příspěvek na léky
  • POŽADAVKY :

  • řidičské oprávnění sk. C + E- školení pro obsluhu hydraulické ruky nutností!
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.