DevOps Engineer
siliXcon s.r.o.
Biskupice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

DevOps Engineer se stará (nastavuje, udržuje, vylepšuje, zajišťuje) o síťovou infrastrukturu, která obsahuje VPN servery k navázání spojení mezi dvěma kancelářemi, síťovými úložišti, serverem GitLab, službami Microsoft 365, Skladovým systémem Keloc, virtuálním prostředím VPS s Docker, webovými stránkami a softwarovými nástroji pro teamovou spolupráci : Jira, Miro, a další.

Must haves- Dovednosti v týmové hře a ochota učit se nové věci. - Angličtina na úrovni běžného mluvení a psaní. - Dovednosti a znalosti pro nasazení, nastavení a údržbu operačních systémů Windows, operačních systémů založených na UNIX (Linux / BSD) na počítačích a serverech.

 • Dovednosti a znalosti pro návrh, konfiguraci, nasazení a údržbu síťových služeb (síťové souborové systémy, AD, služby DHCP, DNS, služby NTP, služby HTTP / S, služby SSH / SFTP, služby NAT a směrování).
 • Dovednosti a znalosti pro výběr, nasazení, nastavení a údržbu hardwaru serverů a desktopů včetně řadičů RAID. - Dovednosti a znalosti pro výběr, nasazení, nastavení a údržbu síťového hardwaru (elektroinstalace cooper, ethernetové přepínače a rozbočovače, 2G / 5G WiFi AP, routery, hardwarové brány firewall).
 • Dovednosti a znalosti pro návrh pravidel brány firewall a nastavení softwarových bran firewall v systémech BSD / Linux.
 • Skriptovací dovednosti pomocí PowerShell a Bash, znalosti a dovednosti pro automatizaci procesů. - Znalosti a dovednosti pro nasazení a konfiguraci služeb GitLab pro CD / CI.
 • Dovednosti a znalosti pro nasazení, nastavení a údržbu virtuálních prostředí (Docker, Kubernetes). - Dovednosti a znalosti pro nasazení, nastavení a údržbu relačních databází založených na SQL (MariaDB).
 • Nice to haves- Kreativita, přichází s nápady, jak vylepšit systém tak, aby vyhovoval stále se měnícím potřebám. - Dovednosti a znalosti pro nastavení webových služeb a poštovních služeb v operačních systémech BSD / Linux.

 • Dovednosti a znalosti pro používání a údržbu hypervisorů. - Znalost SQL. - Dovednosti a znalosti pro nasazení, nastavení a údržbu nerelačních databází NoSQL (MongoDB, Redis).
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost