Zdravotní sestra bez odborného dohledu
Domov pro seniory Věstonická, příspěvková organizace
Brno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Požadujeme : - minimálně středoškolské vzdělání, obor všeobecná sestra- organizační schopnosti, samostatné myšlení a rozhodování- zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu, bezúhonnost, zodpovědnost- spolehlivost, pečlivost, schopnost samostatné i týmové práceNabízíme : platové ohodnocení dle dosažené praxe - č.

10. platová třída, rozmezí 26730,-Kč - 39410,-Kč + příplatky 5000,-Kč + osobní příplatek + příplatky za So, Ne, svátky + noční, 6 týdnů dovolené, závodní stravování vč.

příspěvku na stravu zdarma, příspěvek na dovolenou 10000,-Kč, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání se.Nástup možný dle dohody.

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte písemně na e-mail : vejmelkova.k dsves.cz nebo na adresu Domov pro seiory Věstonická, p.o., Věstonická 1, Brno 628 00

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost