Stáž v oblasti realizace on-line projektů
Plaček Pet Product
Poděbrady, Cz
před 5 dny

Společnost Beaphar Eastern Europe, s.r.o. / dále pouze BEE / nabízí stáž

BEE je dceřinou společností holandské firmy Beaphar, která se zabývá vývojem a výrobou produktů specializovaných na výživu, výchovu, péči a léčbu zvířecích miláčků.

Během této stáže budete spolupracovat s lidmi, kteří se zabývají on-line projekty.

Poskytneme vám vstupní školení, koučing a všechny potřebné nástroje, které vám pomohou se ve firmě a jejich systémech lépe orientovat tak, aby se z vás stal nepostradatelný člen týmu.

Vaším úkolem bude hlavně vykonávání odborných prací v oblasti on-line projektů / tvorba a úprava webu, prezentace na sociálních sítích atd. /

Budete spolupracovat a komunikovat s pracovníky, kteří se zabývají on-line projekty a dalšími kolegy a odděleními přidružených společností (a to i v AJ / RJ).

Co byste měl / a splňovat?

Krom chutě do práce, byste měl / a být nejméně absolventem 2. ročníku VŠ, mít dobrou znalost z prostředí on-line aktivit (tvorba a úprava webu, znalost prostředí sociálních sítí, design), hovořit anglicky a rusky na úrovni B2, mít dobré komunikační schopnosti, být učenlivý / á, se schopností pracovat v týmu i samostatně a kladným vztahem k domácím mazlíčkům.

Co můžete očekávat?

Profesní rozvoj a práci, ve stabilní, mezinárodní společnosti s možností nabídky práce na HPP do budoucna. Odměnu ve výši 60,- / hodinu, zvýhodněné firemní výrobky, příspěvek na dopravu.

Pokud vás naše nabídka oslovila, neváhejte a přihlaste se do programu zasláním svého CV a motivačního dopisu na adresu : jirina placek.

cz. V CV / motivačním dopise nezapomeňte uvést reference a odkaz na některou z Vašich prací.

Místo výkonu stáže : Beaphar Eastern Europe, s.r.o.

Revoluční 1381 / III

290 01 Poděbrady

Období stáže : dle dohody 6-12 měsíců, cca 60 hodin měsíčně

Počet volných míst : 1

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost