APLIKAČNÍ TECHNICI - SENIOŘI (ZamK)
Saft Ferak a.s.
Frýdek-Místek, Raškovice
před 2 dny
source : Hitprace

A02 z : 17 / 6 / 2019 (ZamK)Požadujeme : - středoškolské vzdělání - znalost AJ - slovem i písmem z důvodu komunikace se zákazníky, konferenční hovory, vypracovávání dokumentace a prezentace pro školení a semináře.

Výhodou : - zkušenosti s vývojem a konstrukcí elektrických a elektronických zařízení- znalost Li-ion systémů a zkušenost s jejich montáží- orientace v technické dokumentaci, řidičské oprávnění- praxe v oblasti výroby nebo vývoje průmyslových baterií min.

2 roky.Náplň práce : - poskytování technické podpory marketingovému týmu, Saft obchodníkům a řízení nabídek- definování a příprava technické dimenze a požadavky řešení pro skladování energie Saft podle specifikací zákazníka a kalkulací nákladů- analyzování a chápání technické specifikace zákazníka související s obchodními příležitostmi- zajišťování, že zpětné vazby o produktu obdrženém od zákazníků a prodejců jsou správně adresovány vývojovému týmu a produktovému manažerovi- poskytování první úrovně technické podpory pro produkty Flexion prodejcům a / nebo zákazníkům- poskytování technického vedení a mentoring k týmu aplikačních inženýrů- provádění technického školení a semináře pro obchodní zástupce společnosti Saft a pro zákazníky v anglickém jazyce- tvorba a údržba technické dokumentace- účast na mezinárodních veletrzích a plánovaných seminářích organizovaných marketingovými a / nebo prodejními týmy společnosti Saft.

Nabízíme : - pololetní a roční odměny, týden dovolené navíc, podnikové stravování, vzdělávání, připojištěn.Kontakt e-mailem viz výše.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost