Člen/ka výjezdové skupiny/ostraha
SBA alarmy s.r.o.
Mohelnice
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Mohelnice; Člen / ka výjezdové skupiny - čistý rejstřík trestů, praxe není důležitá - vyškolíme a zaučíme, poctivost, samostatnost, zodpovědnost, pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem, ŘP skupiny B.

Pacoviště : Mohelnice, služebním vozem výjezdy z domova k hlášení poplachů v objektech, fyzická zdatnost výhodou. Vhodné i pro OZP.

Prac. doba obvykle 12ti hod služby dle domluvy. Zaměstnanecké výhody : služební telefon, mnoho volného času v pracovní době k soukromým účelům + možnost využívat vozidlo i k soukromým soukromým účelům (neplatíte PHM), dále permanentky do fitcentra, bazén atd.

Životopisy zasílat na e-mail : alarmy sba-alarmy.eu nebo kontakt telefonicky pracovní dny 9 : 00 - 18 : 00, tel. +420 607 232 527.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost