Lékaře/ku
Fakultní nemocnice Brno
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Obsah inzerátu

Fakultní nemocnice Brno, Urologická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme :

Popis pozice

Lékař s odbornou způsobilostí poskytuje v rozsahu zákona č. 372 / 2011 Sb., o zdravotních službách, pod odborným dozorem lékaře se specializovanou způsobilostí preventivní, diagnostickou, léčebnou, léčebně rehabilitační, dispenzární a paliativní péči.

Bez odborného dozoru, může dále vykonávat činnosti, které odpovídají rozsahu znalostí a dovedností získaných ukončeným studiem, a činnosti, které mu písemně stanoví školitel, a to pod odborným dohledem.

Požadujeme :

VŠ vzdělání na LF v oboru všeobecné lékařství

specializovaná způsobilost v oboru urologie nebo probíhající specializační průprava v oboru urologie s již ukončeným základním urologickým kmenem

morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme

práci v perspektivním kolektivu

zázemí druhé největší fakultní nemocnice v ČR pro další odborný rozvoj a růst

zaměstnaneckou podporu předatestačního a celoživotního vzdělání

celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup : dohodou

Platové podmínky : Platy zaměstnanců se řídí nařízením vlády č. 341 / 2017 Sb. v platném znění. Základní plat je dle dosaženého vzdělání a délky praxe.

Nárokové a nenárokové složky platu stanovuje zákoník práce. Bližší informace při osobním pohovoru.

Proč pracovat u nás

10 důvodů proč pracovat ve FN Brno

 • Fakultní nemocnice Brno je druhá největší fakultní nemocnice v ČR poskytující komplexní diagnostiku, specializovanou a super specializovanou péči ve všech oborech medicíny v souladu s dostupnými poznatky současné lékařské vědy
 • Fakultní nemocnice Brno úzce spolupracuje s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity a dalšími prestižními institucemi
 • FN Brno působí ve třech areálech rozmístěných po celém Brně - Bohunice, Obilní trh (společně s Bohunicemi se jedná o největší porodnici v ČR) a Dětská nemocnice (zaměřuje se výhradně na pacienty ve věku 0 - 19 let)
 • Nabízíme velmi širokou škálu pozic, možnosti uplatnění pro zdravotnický i nezdravotnický personál, výzkumné i technicko-hospodářské pracovní pozice
 • Podporujeme celoživotní vzdělávání a osobní růst zaměstnance, bezplatně lze využívat Lékařskou knihovnu FN Brno a získat informace o FN Brno pro studijní účely.
 • Nabízíme široký výběr benefitů a zaměstnaneckých výhod, které se neustále doplňují a rozšiřují
 • Ve FN Brno nabízíme možnosti plných i zkrácených úvazků, práce je možná v jednosměnném i vícesměnném provozu
 • Zaměstnanci mají možnost umístění svých dětí v benefitní školce a jeslích
 • Mimobrněnští zájemci mají možnost využít ubytování ve vlastní ubytovně v areálu Bohunic
 • Uplatnění ve FN Brno najdou jak absolventi, tak zkušení profesionálové ve svém oboru. Podporujeme i práci při studiu s možností následného zaměstnání, poskytujeme adaptační programy i vedení zkušenějších kolegů.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost