Mechanik - zámečník
RSBP spol. s r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem. Strukturovaný životopis zašlete na adresu : rehanek rsbp.czDo kolonky "Předmět" napište Mechanik-zámečník.

RSBP je ostravská firma zabývající se požární a výbuchovou ochranou průmyslových provozů. Proti výbuchu prachu chrání velké firmy jako je ČEZ, Nestlé, Phillip Moris a mnoho dalších.

Produkty dodává a instaluje po celém světě včetně USA, Číny a Ruska. Nyní hledáme pracovníka na pozici : MECHANIK - ZÁMEČNÍKNáplň práce : - montáž nových zařízení - spolupráce na realizaci zakázek- mechanická příprava zakázky u zákazníka- spolupráce se servisním technikem- práce na území ČR, SR, Polsko, v případě znalosti AJ možnost práce na území EUPožadavky : - výuční list v technickém oboru - ŘP skupiny B - aktivní řidič- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost- fyzická odolnost- základní orientace v technické dokumentaci - výkresuNabízíme : - zajímavé platové ohodnocení po zaškolení 25 - 30 tis.

Kč- po zaškolení služební automobil, telefon- zázemí prosperující společnosti - sportovní akce pro zaměstnance- HPP na dobu určitou 1 rok, poté možnost doby neurčitéSoučástí Vašeho strukturovaného životopisu musí být následující prohlášení : "Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol.

s r.o., se sídlem Pikartská 1337 / 7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ : 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení."

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost