Recepční
NTT Ltd.
Prague, Czech Republic
před 4 dny

At NTT we believe that by using innovative technology we can solve global challenges and create a world that is sustainable and secure.

We are looking for curious people, from diverse backgrounds, that are keen to work in a fast-paced and agile environment.

At NTT we trust our employees to do the right thing, even when no one is watching, which is why we offer flexibility in the workplace.

The majority of our roles are hybrid, meaning we encourage a balance of working from home and our local office. Ask our recruitment team if this is a hybrid role.

Want to be a part of our team? Working at NTT Aktuálně hledáme k nám do týmu posilu na pozici Recepční. Co Vás čeká : Zajištění chodu recepce Přijímaní a uvítání návštěv a klientů Aktualizace kalendáře, plánování schůzek, starost o zasedací místnosti Podílení se na organizování firemních akcí Další administrativní agenda a mnoho dalšího What will make you a good fit for the role?

Co z Vás dělá vhodného kandidáta : Příjemné vystupování Čeština na úrovni rodilého mluvčího Pokročilá angličtina (mezinárodní prostředí) Komunikativnost & spolehlivost Co my nabízíme Vám : Práci v mezinárodním, příjemném & inspirativním týmu Kontakt s nejnovějšími technologiemi Variabilní bonus Podporu zdraví : 3 sick days za rok, nadstandardní zdravotní péči 5 týdnů dovolené Multisport kartu Příspěvek na obědy 55 Kč Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč / měsíc Cafeteria system 400 Kč / měsíc Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost