Plánovač výroby
HUTCHINSON s.r.o.
Rokycany, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro HUTCHINSON s.r.o. .

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) :

Místo výkonu práce : Klostermannova 995, Rokycany

Náplň práce : zodpovědnost za tvorbu výrobních plánů pro zpracování výrobních zakázek ve svěřeném úseku. Sledování dodržování včasného plnění, snaha o zvýšení efektivnosti. Reporting.

Požadujeme : vzdělání technického směru, předchozí praxi v obdobné pozici ve výrobním podniku (vítáme automotive), znalost AJ a FJ na komunikativní úrovni, velmi dobrá orientace v produktech MS Office (především MS Excel).

Nabízíme : platové ohodnocení od. 25.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, benefitní program, penzijní připojištění

Kontakt pouze e-mailem : p. Lucie Gamanová, e-mail : lucie.gamanova hutchinson.com

Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)