Specialista prodeje služeb
Alza.cz a.s.
Praha
před 9 dny

našem showroomu máme sehraný tým konzultantů, který se snaží, aby zákazníci odcházeli vždy spokojení. Ačkoliv pracuješ v týmu, jsi vždy individuálně ohodnocený za své úspěchy.

Ti nejlepší si u nás měsíčně vydělají přes 45.000 korun. Co u nás budeš dělat? Než budeš na prodejně, projdeš skoro 2 týdenním adaptačním školením.

Dovednosti, které na něm získáš, poté použiješ v reálu. Pracovat na dlouhý-krátký týden Aktivně komunikovat a nabízet našim zákazníkům služby Alzy Úzce spolupracovat s kolegy a manažerem prodejny Společně plnit prodejní plány Jaké znalosti a dovednosti by si měl mít?

Zkušenosti z prodeje či call centra jsou pro nás rozhodně výhodou Měl / a bys být proaktivní a umět si poradit v různých situacích Měl / a bys být orientovaný / á na výsledek, každý prodej se počítá Komunikativnost, pro-

zákaznická orientace a vstřícný přístup Měl / a bys být samostatný / á a zodpovědný / á Nebát se telefonického rozhovoru Co Ti za dobře odvedenou práci nabídneme?

Práci na plný / zkrácený úvazek Nadprůměrné finanční ohodnocení (ti nejlepší si u nás měsíčně vydělají přes 45.000) Zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.

Možnost získání cenných zkušeností a praxe Zázemí dynamické společnosti, jedničky na trhu v e-commerce Kolegy, se kterými se budeš chtít potkat i po práci S otevřenou náručí přijímáme nové nápady a inovace Doporuč svého kamaráda a získej náborový příspěvek 10.

000Kč (více info na VŘ) Práce v malém a sehraném kolektivu Chceš se taky stát ALZÁKEM? Tak nám zašli svůj životopis

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost