Operátor balící linky
BAPA s.r.o.
Hněvotín, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Požadavky : - samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup- časovou flexibilitu- zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu- předchozí zkušenost s obsluhou balícího nebo podobného výrobního zařízení výhodou - technické myšlení a manuální zručnostNáplň práce : - řídit a kontrolovat výrobní proces při balení a kartonování hotových výrobků- řešení poruch a spolupráce na jejich odstranění s oddělením údržby- dodržování systému FIFO- evidence výrobních dat v dokumentaciNabízíme : - zázemí úspěšné potravinářské firmy- perspektivní a stabilní zaměstnání- práce na plný úvazek, denní nerovnoměrná pracovní doba 11,5 h (6,00-18,00 h.

možnost seberealizace- nástupní mzda : 26 500 Kč vč. bonusů a příplatků - firemní benefity : věrnostní program, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, závodní stravování, cafeterie, pitný režim zdarma- náborový příspěvek 20 tis.

Kč- místo výkonu práce : HněvotínNástup : dohodouKontakt POUZE e-mailem : personalni.ol bapa.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost