Obchodní zástupce
KALETECH s.r.o.
Plzeň-sever, Hromnice
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hromnice - Planá 20, 330 11,TřemošnáPožadavky : - VŠ, zkušenosti a ukotvení v oblasti prodeje, realistický pohled na obchodování - technická představivost a sociální invence- zájem o oblast průmyslového lepení- velmi dobré organizační schopnosti- komunikativní, se smyslem pro humor- sebereflexní vystupování- AJ a NJ - alespoň jeden jazyk na komunikativní úrovni požadován- ŘP sk BCo nabízíme?

 • individuální přístup k zaměstnancům na 1. místě- práci v perspektivním, prosperujícím oboru- flexibilní pracovní doba- možnost práce z domova- příjemné neformální prostředí ve firmě- služební automobil, NTB, mobilní telefon- odborné vzdělávání (i v zahraničí)- profesionální i osobní rozvoj- firemní akceCo bude Vašim úkolem?
 • práce s klienty od Prahy směrem na západ až k Atlantiku- získání zakázky a její zpracování (kontrola objednávky, dodávky, funkčnosti dodávky, případně zabezpečení instalace u zákazníka)- organizace a zabezpečení testů ve firmě- organizace a účast klientů na testování- zpracování došlých poptávek- zpracování výkazů činnosti
 • Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost