Obsluha pájecích a osazovacích strojů
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Litoměřice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Mezinárodní stabilní společnost zabývající se automotive výrobou hledá do svého týmu nového člena. Chcete pracovat s moderním prostředí s perfektním kolektivem?

Máte rád výzvy? Tak neváhejte a ozvěte se nám!Jaká bude náplň Vaší práce?zodpovídá za výrobu na pájecích a osazovacích strojůobsluhuje výrobní zařízení zodpovídá za pravidelnou údržbu strojů čistotu pracoviště a strojůCo by jste měl splňovat?

SOU vyučenzákladní znalost technické dokumentacemanuální zručnostpečlivost všímavostochotu učit se nové věciCo Vám za to nabídneme?

Příspěvek na penzijní a životní pojištění Dotované stravování 25 dní dovolené Závodní lékařskou péči + příspěvky na rehabilitaci Nejnovější technologie a perfektní technické zázemí Propracovaný systém školení Příležitost profesního rozvoje a kariérního růstu Stravenky firemní akce zdravotní balíčky a mnoho dalšího Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost