Junior konzultant – tým Řízení tržního rizika
Ernst & Young Global Limited
Czech Republic
před 18 hodinami

Pojď s námi aplikovat inovativní a pokročilé metody jako Machine Learning a BlockChain ve finančnictví. Pomáháme velkým bankám, pojišťovnám a fondům se systémy spravujícími tržní riziko, vývojem modelů nebo jejich validací.

Staráme se také o to, aby správně implementovali a používali moderní technologie. Dáme ti příležitost být u projektů, které mění velké finanční instituce k lepšímu.

Co budeš vlastně dělat?

Jsme součástí týmu, který má 130 členů a zabývá se poradenstvím v různých oborech finančního sektoru. Denně řešíme projekty, které souvisí s finančním řízením, oceňováním, likviditou nebo regulací a jejím dopadem na banky a pojišťovny.

Nabízíme ti místo v mezinárodním týmu s unikátním know-how, kde najdeš odborníky na analýzu dat, regulaci finančnictví, vývoj a implementaci softwaru i projektové řízení.

Dokážeme tě nasměrovat k pozici, která ti bude nejvíc vyhovovat.

Je nás 30 nadšenců pro oblast tržního rizika. Pracujeme společně pro velké finanční instituce na globálních i regionálních projektech.

Pomáháme klientům v oblastech řízení finančních rizik (FX, IR, akciové riziko), oceňování finančních nástrojů, zajišťování, řízení kapitálu, řízení aktiv a pasiv (ALM), finanční regulace a regulace finančního sektoru (Basel III / IV, MiFID II, GDPR atd.).

Budeš pracovat na projektech v Praze, tak po i metropolích střední Evropy. Občas se objeví projekt s bankami a pojišťovnami v Británii nebo Americe.

Když ukážeš, že ti jde práce pěkně od ruky, dostaneš se na projekty různě po světě.

Proč se přidat do EY?

Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo badminton.

Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od zkušenějších kolegů s mezinárodním přesahem. Porosteš i osobnostně.

Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme.

Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa.

Dáme ti šanci toho náležitě využít při projektech a stážích.

Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2015 2019

Umíme se flexibilně domluvit, i když jsi v posledním ročníku.

Komunikativní znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

Přehled o fungování finančního trhu a zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o bankách, pojišťovnách, fondech a řízení rizik. Základní orientace v oblasti regulace finančního trhu ti nebude na škodu.

Zkušenosti s matematickým a jiným softwarem

Říká ti něco R, Python, SAS nebo SQL? Na některých typech projektů je budeš používat denně.

A co je úplně nejdůležitější

Jsme tým se stejnou DNA. Najdeš u nás lidi, co studovali podobné obory a zajímá je podobné technologie. Budeš prostě pracovat mezi svými.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 35 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky
 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z opravdu široké nabídky
 • 6 týdnů dovolené; flexibilní pracovní doba, homeoffice
 • iPhone
 • Co dalšího bys měl vědět?

  Nástup je možný ihned.

  Rádi se s tebou poznáme. Vyplň pár informací o sobě a my se ti co nejdříve ozveme. Mezitím si můžeš na našem kariérním webu přečíst medailonek Tomáše Němečka, který u nás vede jeden z FS týmů.

  Díky a těšíme se na společné projekty.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost