Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
AT & T Global Network Services Czech Republic s.r.o.
Brno, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Senior technický specialista - Security, bude vykonávat monitoring a správu zařízení v průběhu směn a působí jako vedoucí směny na vysoce citlivých síťových zařízeních nacházejících se v různých zeměpisných oblastech v rámci z vysoce bezpečného prostředí.

Požadavky : Pokročilá úroveň angličtiny CCNP a / nebo CCSE a / nebo F5 certifikace 2 nebo více let ve spravovaném hostitelském prostředí technické dovednosti a obeznámenost s Checkpoint 12400 : ChceckPoint SmartCenter a SiteProtector tvorba a správa VPN Checkpoint 4800 (VPN), Juniper SRX 240 Další preferované znalosti : Jazykové : znalost českého, francouzského nebo španělského jazyka Technické Palo Alto 5060, SL2 / SL3 a Cisco ASA 5500 Zájemci se dostaví ve dnech 8.

 • 22.6.2015 mezi 10.00 - 14.00 hodinou na kontaktní adresu AT & T Global Network Services Czech Republic s.r.o., Palachovo nám.
 • 726 / 2, Brno nebo další dny po předchozí telefonické dohodě souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

  Step 2
  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost