Projektant/ka potrubních systémů
Montpetrol, spol. s r.o.
Hodonín
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Brněnská 3585 / 50b, 695 01 Hodonín. Náplň práce : návrh potrubních systémů v Gas&Oil průmyslu, tvorba technické dokumentace (výkresy, P&ID, textové části, materiálové specifikace, a pod.

komunikace se zákazníkem, archivní a administrativní práce.Požadujeme : technické vzdělání - strojní zaměření, zkušenosti s návrhy potrubních systémů, s návrhy technických materiálů, technické znalosti jednotlivých komponentů potrubních systémů (tvarovky, příruby, podpěry, izolace, ventily, armatury, apod.

ovládání programu AutoCAD, MS OFFICE je podmínkou, ovládání programu Autodesk Plant 3D, případně CADWorx Pro - výhodou, ČKAIT, SKSI - výhodou, AJ - mírně pokročilý.

Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti, zajímavá práce v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu a seberealizace, systém zaměstnaneckých výhod a benefitů.

Kontakt na mail : masarykova montpetrol.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost