Specialista NMC
O2 Czech Republic a.s.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

MVP : Za Brumlovkou 266 / 2, 14000 Praha 4Kontakt : Krčmová Lucie, e-mail : lucie.krcmova o2.czVaše budoucí práce : oPráce na dohledovém pracovišti CNOCoZodpovědnost za dohled IP sítěoŘešení incidentů IP sítě a zákaznických datových služeboSpolupráce s technickými specialisty, techniky v terénu a dalšími útvary společnostioKomunikace se zákazníky a dodavatelioZodpovědnost za dodržování kvality služeb v souladu s definovanými parametry SLACo u Vás hledáme : oZnalost IPv4 a IPv6, MPLS, WAN, LANoZkušenost s řešením incidentů IP sítěoZnalost českého jazyka na komunikativní úrovni oAktivní znalost anglického jazykaoVŠ technického zaměření (telekomunikace)oSchopnost rychle se rozhodovat a samostatně řešit technické problémyoOchota učit se novým věcem- Benefity v minimální hodnotě 18 000 Kč / rok a je na vás, na co je chcete čerpat.

 • Pravidelné motivující soutěže o dalších tisíce benefit bodů každý měsíc!- 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna a 5 dní neplaceného volna pro dostatek relaxu.
 • Příspěvek na mobilní telefon až do výše 7 200 Kč.- Internet v mobilu, neomezené volání a SMS, dáme Vám i výhodné tarify pro rodinu a kamarády.
 • Zvýhodněný internet na doma, O2 TV a další O2 služby.- Gastro pass kartu se stravným v hodnotě 105 Kč / den (65 Kč hradí zaměstnavatel).
 • Exkluzivní nabídka operativního leasingu vozidel Škoda s výraznou slevou - např. nová Škoda Fabia s parkovacími senzory, klimatizací a rádiem již od 1 649 Kč měsíčně
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost